karmy dla psów

Odżywianie szczeniaków – jaką wyselekcjonować karmę dla psa?

Odżywianie szczeniaków – jaką wyselekcjonować karmę dla psa?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z życzeniami kupujących w ich propozycji można zlokalizować karmy dla dużych psów, a też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dużych wyraźnie się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze uzupełnia? W tymże artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i zaprezentować ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree zbudowała dwa modele karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o te główne w ofercie firmy odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszelkich odmian piesków i 3 rodzaje karm przeznaczone dla psów ras miniaturowych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została wymyślona przez zbiór kompetentnych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków młodych czworonogów. Także karma Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie olbrzymiego rozwoju. Obok walorów odżywczych warto dodatkowo wspomnieć o plusach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi z najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bardzo prosty. Zawiera zboża, sporą ilość mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Sklep internetowy z karmą dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html zobacz
Oprócz karmy suchej firma świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem zarówno pokarm Pedigree w puszce lub w saszetce) posiada pachnące mięsne smakołyki zanurzone w galaretce, która poprawia trawienie elementów odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie zaledwie smakowita, lecz również dobra i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera mikroskładniki odpowiedzialne za dobre i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), zwiększające odporność (witamina E plus minerały) oraz ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Relacjonując propozycja marki Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest dosyć bogata, umiemy w niej znaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy stworzone przez markę, która przebywa na rynku od wielu lat oraz jeszcze poprawia swoje produkty bazując na doświadczeniu własnym i doradców z jakimi współpracuje. Dzięki temu są to karmy perfekcyjnie dobrane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt również ze względu na atuty kaloryczne, jak i smakowe.